O klubu

SK Meťák z.s. České Budějovice                                

SK Meťák České Budějovice byl založen v roce 2006 a jeho domovskou scénou je právě hala Meťák v Rožnově. Jeho aktivity lze rozdělit na rekreační sportovní činnosti (sekce Sportovní aktivity) a od roku 2013 i registrovaný sport (Florbal)

Podrobněji o těchto činnostech si přečtete v sekci Sportovní aktivity a Florbal

Jsme vděčni, že činnost našeho klubu je dlouhodobě podporována těmito subjekty:

 

 

NSA každoročně přispívá na provoz klubu částkou odvíjející se od počtu mládeže, která se aktivně zapojuje do ligových turnajů.

Dále děkujeme Městu České Budějovice, do jehož grantových programů se každoročně přihlašujeme, získali jsme grant na obnovu podlahy a na nákup úklidového přístroje:

           

„Tento projekt je spolufinancován Statutárním městem České Budějovice“

 

Jihočeský kraj rovněž prostřednictvím grantových výzev nám umožňuje získat finance jak na sportovní aktivity, tak i na provoz klubu. Každoročně čerpáme především z programu "Podpora sportovní činnosti dětí a mládeže". V roce 2020 jsme získali dotaci na renovaci podlahy haly a také pokládku nové dlažby v šatnách a chodbách na naší sportovní hale

            

 

Rovněž Český florbal aktivně pomáhá v rámci Programů podpory rozvoji našeho klubu jak po finanční stránce, tak i po stránce vzdělávací                                   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Historie klubu

Klubová mise, vize, hodnoty klubu

Kodex klubu