Florbal rss

PF 2022

Tréninky výběrové mládeže a semináře pro trenéry, rodiče a hráče Klatovy

O prodlouženém víkendu v termínu 20. – 23. 1 .2022 se v hale Sport club Klatovy a jejím areálu uskuteční Kemp talentované mládež

Tréninky 17.11.2021

Tréninky 17.11.2021 probíhají beze změny! Navíc dopoledne bude speciální gólmanský trénink, od 9,30 - 11,30 hodin. Pozvánka platí pro všechny zájemce o chytání a hráče, kteří se chytání již plně věnují.

Semináře pro trenéry, rodiče a hráče

O nadcházejícím víkendu proběhnou vzdělávací semináře pro hráče, trenéry i rodiče v Soběslavi. Více info naleznete po kliknutí na odkaz níže

Dětský sportovní víceboj

Dne 30.8.2021 proběhne sportovní akce pro děti od 2 do 11 let DĚTSKÝ SPORTOVNÍ VÍCEBOJ. Přijďte zakončit letošní prázdniny sportem! Pro členy klubu i pro veřejnost!

Pohár Českého florbalu v kategorii mužů

20.8.2021 Náš tým mužů se představí v 1.kole Poháru Českého florbalu v "domácí" hale v Týně nad Vltavou. Přivítáme diváky, těšíme se na podporu. Nezapomeňte na dodržování protiepidemiologických opatření - tedy roušku a negativní potvrzení s sebou! Níže naleznete rozpis utkání včetně časového harmonogramu.

Prague Games 2021

V termínu od 7.-10.7.2021 bojovaly naše 4 týmy na mezinárodním mádežnickém florbalovém turnaji Prague Games. Jsme rádi, že i přes určitá hygienická opatření se turnaj mohl konat a že hráči si mohli po téměř roční pauze znovu okusit atmosféru a adrenalin zápasů. Dívčí týmy bojovaly v kategoriích G14 a G18. Juniorky byly doplněny o dvě hráčky ze Slovanu Jindřichův Hradec - K. Asterová a K.Beránková, jejíž otec byl poveřen i vedením týmu, a také o J. Vejvodovou, naší odchovankyni, která nyní obléká dres Rudých Dračic z Týna nad Vltavou. Nevýhodou byl opravdu minimální počet hráček, i přesto naše hráčky předvedly, s jak obrovským nasazením jsou schopné hrát i proti mnohým hráčkám ze ženské extraligy. Dívky G14 získávaly velké zkušenosti, neboť za tuto kategorii ještě nikdy nehrály a věkový průměr našeho týmu nás řadit mezi absolutně nejmladší.